Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Pár hete nem értettük, miért búslakodnak. Ezúttal nem értjük, miért ünnepelnek.
„Furcsa párt a Jobbik. Korábban a remek választási szereplést is fanyalgás és letargia fogadta, most, hogy a szélsőjobboldali párt hullámvölgybe került, mindenki örömmámorban úszik. Pár hete nem értettük, miért búslakodnak. Ezúttal nem értjük, miért ünnepelnek.