Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Vajon az első ülésnapon idén kisvizslákkal érkezik Vona Gábor az Országházba?
„Négy éve a Jobbik kampányának középpontjában a Magyar Gárda állt, ezért a Jobbikosok nagy része - Vona Gáborral az élükön - Gárda mellényben jött be a parlament alakuló ülésére. A mostani Jobbik kampány meghatározó eleme a pártelnök vizslakölykös fotója volt. Vajon az első ülésnapon idén kisvizslákkal érkezik Vona Gábor az Országházba?”