Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Egymás után jelennek meg interjúk és könyvek a celebvilág elmúlt tíz-tizenöt évéről visszaemlékezések formájában. Ez kellett még csak a balliberális politikai erőknek a választások közeledtével!
„Celebek árúlása!
Egymás után jelennek meg interjúk és könyvek a celebvilág elmúlt tíz-tizenöt évéről vissza emlékezések formájában.A balliberális média által, főleg a két nagy kereskedelmi csatorna valamint a hozzá kapcsolódó heti és havilapok/Sanoma és társai/ által gondosan felépített celebvilág összedőlni látszik.Gyakorlailag már csak egymás lejáratásából egymás szennyeseinek kiteregetéséből próbálnak a víz felszíne feleltt maradni.Na puff!Ez kellett még csak a balliberális politikai erőknek a választások közeledtével!”