Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Pártomért tudok garanciát vállalni, azt meg tudom védeni. A támogatók, az aktivisták, a tagok tévelygése ellen nincs orvosság. Legfeljebb utolólag: távozniuk kell. Sajnálom...
„Pártomért tudok garanciát vállalni, azt meg tudom védeni. A támogatók, az aktivisták, a tagok tévelygése ellen nincs orvosság. Legfeljebb utolólag: távozniuk kell. Sajnálom...”