„Nincs rendben” – az Amnesty Internationalnek sem tetszik, ahogyan Sulyok Tamást eltávolítanák

A köztársasági elnöknek távoznia kell hivatalából, de csak tisztességes eljárás után – közölte a jogvédő szervezet.

Követelem a mindenkori kormánytól, hogy hagyjon már fel a sablontáviratokról való beszámolással a nemzeti hírekben.
„Ugyanis a Min.e. sajtóosztálya kitolta azt a »hírt«, hogy Ferenc pápa és Barack Obama is táviratban üdvözölte kis népünket a nemzeti ünnep alkalmából.
Csak azt szeretném elmondani, hogy a Fehér Ház protokollosztályán egy ifjú politikai szövegíró, vagy épp egy korosodó kedves hölgy egy olyan kézikönyvből írta meg az üdvözletet Obama nevében, amiben a példaszereplők Mr és Mrs Smith és nagyjából 15 éve állították össze azért, hogy egységes legyen az amerikai kormány által kiadott összes protokollbizbasz külalakra. (...)
Követelem a mindenkori kormánytól, hogy hagyjon már fel a sablontáviratokról való beszámolással a nemzeti hírekben.”