Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nem tagadom, hogy én hoztam létre anno ezt a baromságot, de csak egy fokkal jobban szégyellem, mintha mondjuk pornóztam volna.
NEM jelölök vissza VV szereplöket. NEM tagadom, hogy én hoztam létre anno ezt a baromságot, de csak egy fokkal jobban szégyellem, mintha mondjuk pornóztam volna. Így érthetö?