Őrsi Gergely a börtönben is megkapja a testületi anyagokat, és saját előterjesztéseket írhat

Az előzetes letartóztatásban lévő baloldali Őrsi Gergely továbbra is részt vesz a II. kerületi önkormányzat döntéshozatalában.

Ezzel a szabályozással mindenki csak rosszul járhat.
„A marihuána fogyasztása még néhány közvetlenül közeli államban is csupán szabálysértés, nálunk viszont tovább keményít a hatalom: a civilizált világ egyik legszigorúbb drogtörvénye lépett hatályba a hónap elején. (...)