„Nem baj, ha ÜTIK A Huthot, őt ez élteti” - Dezse-Zelenka Dóri | Hotel Lentulai

Dezse-Zelenka Dóri volt a Hotel Lentulai vendége.

Egyrészt azért van, hogy a leghülyébb magyarul beszélő emberek kiengedjék a gőzt a kommentekben.
„egyrészt azért van, hogy a leghülyébb magyarul beszélő emberek kiengedjék a gőzt a kommentekben. a szerkesztőkkel amúgy semmi bajom nekem, egyébként is vannak szerkesztő származású barátaim.”