Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Kicsi voltam még, amikor más gyerekek azzal csúfoltak, hogy az Édesapám „csak” szénbányász.
„Kicsi voltam még, amikor más gyerekek azzal csúfoltak, hogy az Édesapám »csak« szénbányász. Fájt ez nekem, de apukám azt mondta: »Ne bosszantson ez, kisfiam, bányászok nélkül náluk sem lenne meleg a kályha!«
Megtanultam megbecsülni a fizikai dolgozókat, akik a téli fagyban, a nyári kánikulában is becsülettel teszik a dolgukat. Éltesse őket a jó Isten!”