Őszintén szembenézek a saját hibáimmal, és változtatok ott, ahol szükséges

Számíthattok rám; még nagyobb elszántsággal folytatom a munkámat, amelynek során a jövőben több elemzést és kevesebb influenszerkedést láthattok majd tőlem.

Valójában nem a rasszista zenekar emberét akarta jutalmazni, hanem egy óhéber pásztoridilleket hárfán előadó zenekart. Csak hát az elmúltnyolcév kicsit összezavarta, Gyurcsány a hibás.
„Nyilvánvaló, hogy a bölcs Balog Zoltán rossz Kárpátia együttest - vagy legalábbis annak a gitárosát - tüntetett ki. Valójában nem a rasszista zenekar emberét akarta jutalmazni, hanem egy óhéber pásztoridilleket hárfán előadó zenekart. Csak hát az elmúltnyolcév kicsit összezavarta, Gyurcsány a hibás.
És nyilvánvalóan nem a szélsőjobbos, rasszista lapokat kiadó Széles Gábort akarta kitüntetni, hanem azt, amelyik komoly polgári alapítványt hozott létre a nehéz sorsú roma gyerekek támogatására, lehetőségeik javítására.

És nem azt a Bakay Kornélt akarta feldíszíteni az ordóval, akit végül is a terrorista Bajnai gárdisták okozta zűrzavarban kitüntetett. Mert semmiképpen sem emelne piedesztálra valakit, aki egy Szálasit és a nácikat mentegető kiállítást rendez.”