Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Az önök alapítványát létrehozó Bajnai Gordon szerint Csányi Sándor oligarcha?
„- Egyebek mellett »az oligarchák érdekérvényesítése viszi rossz irányba az országot« – ezt Bajnai Gordon mondta 2013. január 29-én az Amerikai Kereskedelmi Kamara konferenciáján. Az önök alapítványát létrehozó Bajnai Gordon szerint Csányi Sándor oligarcha? És a Mol vezetője, Hernádi Zsolt ebbe a kategóriába tartozik?
- Nem.”