Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nincs miért tagadni: öröm, hogy foglalkoznak velünk.
- a mindenfelé szétspricceltexindexesek Uj Pétert ünneplik
- egy párt, egy portál, lassan nem lesz olyan HaHá-s jogállamkövetelő bohóc, aki mögött ne sorakozna fel egy CNN-méretű szerkesztőségi hadtest
- a csapatot ismerve ne legyenek tévképzeteink: a teljes politikai elit le lesz hülyézve, (…) vérciki ez a bagázs, Szekeres Imre meg főleg, na de ez a Semjén Zsolt, hát ez mindennek a legalja
- Kéztördelve várjuk (…) Tóta W. Árpád mikor igazol vissza a Nagy Csapatba
Nincs miért tagadni: öröm, hogy foglalkoznak velünk.