Egyre több embernek rossz az országban

2013. február 12. 07:28

Milyen ország az, ahol sem a jelen, sem a jövő nem biztosított széles tömegek számára?!

2013. február 12. 07:28

„Nagyon furcsa érzés volt ma kimenni a hallgatói tiltakozásra, majd az Éhségmenetre. Az egyiken fiatal, vidám és magabiztos arcokat láttam, a másikon sokat tapasztalt, elszánt és dühös tekinteteteket. Az egyik csapat számára a jövő a tét, el tudják-e kezdeni életüket és karriereiket, a másik társaság a napi túlélésért kűzd. Milyen ország az, ahol sem a jelen, sem a jövő nem biztosított széles tömegek számára?! Mindkét demonstráló tömeg üzeneteket küld a hatalomnak, de az ostoba hatalom csak a mögöttes támogatókat firtatja. Ahelyett, hogy megértené, hogy egyre több embernek rossz ebben az országban.”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Orbán és Zelenszkij harca, kegyetlen ukrán fenyegetés, őrült putyinozás – itt az új Mesterterv

Orbán és Zelenszkij harca, kegyetlen ukrán fenyegetés, őrült putyinozás – itt az új Mesterterv
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 174 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
sztd
2013. február 12. 11:48
"Milyen ország az, ahol sem a jelen, sem a jövő nem biztosított széles tömegek számára?!" Élő. Milyen az hol biztosított a jövő? Az a temető. Érdemes hozzászokni, mert ez mindig is így volt, csak senki nem szereti az igazságot.
Válasz erre
1
0
kispufi
2013. február 12. 11:28
hát ezek meg milyen megértést várnak? megunják, hazamennek. a békákat nem kérdezik meg a mocsár lecsapolásáról. ismerős-é, kispajtás? akkor hol volt a megértő éned? rohadjatok meg.
Válasz erre
1
0
OberEnnsinnen
2013. február 12. 10:39
"Milyen ország az, ahol sem a jelen, sem a jövő nem biztosított széles tömegek számára?!" Dermesztő és szomorú. Azt azért megírhattad volna, mi és mennyi kell - pénzben, időben - amíg Te is elégedettebb lennél. S honnan szerezze be az ország. Az időt és a pénzt. Mert kérdéseket bárki fel tud tenni, pl.: Jó lenne aratni mind a négy évszakban. S fel lehet tenni a kérdést: "Milyen ország az, ahol évente csupán egyszer, s a termés jó részét már évekkel ezelőtt eladták."
Válasz erre
2
0
Felebarát
2013. február 12. 10:36
van akinek azlrt jól megy,.,, "A Szerencsejáték Zrt. internetes oldaláról szintén kiderült, hogy a vállalat újabb két szerződést kötött a Simicska Lajos érdekeltségi körébe tartozó Hung-Ister Filmprodukciós Zrt.-vel december 10-én. Mindkét megállapodás egész évre szól, az egyikben „kreatív tervezés és gyártási feladatok elvégzése” szerepel 551 millió forintért, a másikban a Szerencse Híradó 52 adásának gyártása 252 millió forintért. Emlékezetes, hogy tavaly november 21-én szintén ez a cég nyert el egy 1,6 milliárd forintos pályázatot a sorsolási műsorok gyártására. Szintén Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó Mahir Cityposter Kft. nyerte a szerencsecég „közterületi reklámeszközök nyomdai gyártására” kiírt 117 millió forintos pályázatot."
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!