Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Bajnai tényleg kommunista.
„A napnál is világosabb Bajnaiék hozzáállása: a középosztályra (annak is az alsó rétegétől kezdve) kivetett többletsarcot egy az egyben vissza akarja osztani a minimálbéreseknek - eközben fittyet hány a demokrácia és a modern polgári társadalom adózási alapvetéseire: a közteherviselésre, az esélyegyenlőségre. Az adójóváírás nem más, mint egy bizonyos társadalmi csoport anyagi kedvezményben részesítése egy másik kárára (viszlát, esélyegyenlőség!) ráadásul úgy, hogy a kedvezményezett csoportot kivonja a közterhekhez való hozzájárulás egy része (SZJA) alól.”