Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Halkan kérdezem Földesi Norbert frakcióvezetőt, e bátor demokratát: az erdélyezés, netán a románozás mivel különbözik a zsidózástól vagy a cigányozástól?
„Lássuk világosan a helyzetet: a kettős állampolgárság ellen kampányoló magyarországi párt vezetője leül tárgyalni a kettős állampolgárság ellen annak idején kézzel-lábbal tiltakozó Markó Bélával, hogy ha már így alakult a helyzet, a következő magyarországi választásokon az RMDSZ próbáljon minél több erdélyi magyar szavazót beterelni a szocialisták táborába. A sors különös fintora, hogy amikor ezek a derék emberek egymás hátát lapogatták Kolozsváron, az MSZP miskolci önkormányzati frakcióvezetője arról tartott sajtótájékoztatót, hogy városában egyre nagyobb számban kapnak vezetői posztot Erdélyből áttelepült magyarok. Halkan kérdezem Földesi Norbert frakcióvezetőt, e bátor demokratát: az erdélyezés, netán a románozás mivel különbözik a zsidózástól vagy a cigányozástól? És mikor látjuk a volt miniszterelnököt, Gyurcsány Ferencet Én is erdélyi vagyok! táblával a nyakában?”