Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ideje elbúcsúzni ettől az évtől, és bízni benne, hogy túléljük a következőt is.
„Kedves Emberek!
Ideje elbúcsúzni ettől az évtől, és bízni benne, hogy túléljük a következőt is. Én figyelni fogok »faktoraimra«, a srácokra, a kislányaimra, a családomra és a zenekaromra. Azt kívánom nektek, hogy legyetek olyan boldogok, mint én a zenében és a családban!
Óvakodjatok a petárdáktól, mint lufiárus a nyílzáportól! :-))) BUÉK!
GP”