Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Egyrészt jó dolog minden nap írni az én kis (ma már nem is olyan kis) Facebook közösségemnek, másrészt sok jó ötletet, bátorítást, javaslatot kapok Tőletek!
„Bevallom őszintén, én nagyon lájkollak Titeket! Egyrészt jó dolog minden nap írni az én kis (ma már nem is olyan kis) Facebook közösségemnek, másrészt sok jó ötletet, bátorítást, javaslatot kapok Tőletek! Remélem, hogy továbbra is érdekesnek találjátok az oldalamat és velem maradtok!
Mostantól minden előadásom előtt megkérdezem majd a közönséget: van itt valaki a Facebook közösségemből? Utána meg iszunk egy teát...az olyan személyes, nem? Lájkoljátok az ötletet???”