Hála az égnek, igen. Nyilván nem ugyanazokon a felületeken, mint ahol tíz évvel ezelőtt: kevesebbet hívnak például mostanában falunapokra. Oda, inkább a jelenlegi trendnek megfelelő fiatal sztárokat hívják el. Mégis azt kell, hogy mondjam, hogy a dzsesszalbumom, ami nem olyan régen jelent meg, aranylemez lett. Az előadásaim általában teltházasak, úgy gondolom, hogy nincs okom a panaszra.
Ha ennyire elfoglalt és a Story TV is számít önre, akkor hogyan lesz ideje a Tv2 új tehetségkutatójára, a Magyarország hangjá-ra?
Ez tipikusan az a helyzet, hogy a bulvárlapok feldobtak egy olyan témát, aminek semmilyen valóságalapja nincsen. Sem engem, sem a menedzseremet nem kereste meg a TV2, mégis tele van a város ezzel a pletykával. Nem tudom eldönteni, hogy melyikünknek jobb ez, a csatornának vagy nekem. Ha akar a TV2, majd szól.