Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A Google Maps elhagyása 2012-ben az egyik legnagyobb kibaszó lett az új iOS-ben.
„Lehet, hogy az Apple grafikusai szebb színárnyalatokat készítenek, lehet, hogy a 3D nézet abban a két városban, ahol elkészült, beszarás jó, viszont, ahogy lejjebb írtam, a Google Maps elhagyása 2012-ben az egyik legnagyobb kibaszó lett az új iOS-ben. Remélem a Google gyorsan kiadja majd a térkép appot iOS-re.”