Gáz élmény nincs nagyon, inkább ilyen »közös-szétesős« emlékezetes. A kísérőzenekarunk tagjai 18 körül lehettek, mikor 2010-ben játszottunk a SZIN-en. A délutáni koncert lement szépen, de aztán nekiálltunk kollektíven rövidezni a melegben, a hatás meg is lett igen hamar. Az M5-ös autópályán hazafele megálltunk minden egyes pihenőnél vagy benzinkútnál, mert valakinek épp hánynia kellett. Vicces volt így utólag visszagondolva.
Kit látnátok legszívesebben itthon koncerten?
Az európai hiphop vonalból a francia Hocus Pocust szívesen látnánk újra, de egy NTM vagy épp Saian Supa Crew sem jönne rosszul. A tengeren túlról az Odd Future brigádot, a Dilated Peoplest, Guilty Simpsont és mondjuk Elzhit sem biztos, hogy kihagynánk.”