Bringázás esernyővel

2012. május 22. 09:23

Szerintünk az esőben biciklizés alfája és omegája, amikor felpattanunk az egyenes háttal megülhető járgányra, kezünkbe fogjuk az esernyőt és elindulunk.

2012. május 22. 09:23

„Szerintünk az esőben biciklizés alfája és omegája, az egyszerű és stílusos közlekedés (egyik) kvintesszenciája, amikor felpattanunk az egyenes háttal megülhető járgányra, kezünkbe fogjuk az esernyőt és elindulunk. Mi kéne még több? Ja igen, egy sárvédő meg egy nyugis útvonal jól jöhet.”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Magyar Péter csúnyán lebukott: az első perctől színjáték volt, amit Ukrajnával tett

Magyar Péter csúnyán lebukott: az első perctől színjáték volt, amit Ukrajnával tett
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!