Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Hagyjuk már békén egymást ezzel a cukrostakonyban cappogó valentinozással.
„Hagyjuk már békén egymást ezzel a cukrostakonyban cappogó valentinozással. A szeretet ünnepét Karácsonynak hívják. Ez a szar csak arra jó, hogy a Karácsony és Húsvét közötti holt időben is legyen mivel fölösleges pénzkidobásra sarkallni a hülyéket. Amúgy meg: akit szeretsz, azt szeresd egész évben.”