Kiderült: bármekkorát is nyert a Tisza, egy dolog nem változik – lesz Békemenet!

Legalábbis az új vezetés tervei szerint.

Ugye az a tíz évvel ezelőtti Kossuth téri dzsembori régebben volt mint az „emberemlékezet”? Vagy az akkori rendőrségi sajtós hazudott, amikor elismerte hogy kétmillió volt?