„– Első plenáris napját töltötte függetlenként. Ha lejár a szükséges moratórium, át fog lépni valamelyik másik frakcióba?
– Hosszú idő van még hátra ebből a ciklusból, nem zárnék ki semmit. A független képviselők lehetőségei korlátozottak, az lesz a döntő, hogy miként tudom végezni a munkám. A szocialistákat kivéve mindegyik pártban van olyan, ami szimpatikus. Keresztény ember vagyok, ennek képviselete tetszik a KDNP-ben. A Fideszben tetszik a magabiztosság és az elkötelezettség, még ha olykor túlzásba is esnek. A Jobbikban is szimpatikus az erős nemzettudat. Meglátjuk mi lesz később, most nincs szándékomban beülni sehová.