A megújulás jegyében: a Fidesz árnyékában a DK és a Jobbik is elnököt választott

Mindkét párt bejelentette négy alelnökét is.

Mi vertük meg Csintalant, mi dobáltunk Molotovot a képviselőkre, mi robbantottunk a Szilvásynál, én lőttem a Hiller házára, mit akarsz még?