Orbán Viktor reagált a tiszás kémbotrányra: „Feltámadás előtt a legnagyobb a sötétség”
„Ne hagyjuk, hogy az ukránpárti ügynökök alakítsanak kormányt!” – szögezte le a miniszterelnök.

A magyar válogatott csapatkapitánya rengeteg autogramot osztott ki a görögök elleni meccs után. Az egyik szurkoló magára tetováltatta Szoboszlai Dominik aláírását.

Egy magyar szurkoló magára tetováltatta Szoboszlai Dominik aláírását – számolt be róla a Trollfoci a Facebookon.

A fiatalember kedden a görögök elleni meccs után kapott autogramot a Liverpool sztárjától a bal alkarjára, és – a Trollfocihoz eljuttatott üzenete alapján – már akkor mondta neki, hogy a kézjegyét magára varratja, ami elnyerte Szoboszlai tetszését. A drukker aztán másnap elment egy szalonba, ahol megszületett a tetoválás, és most abban bízik, hogy a remekműről készült fénykép eljut a magyar válogatott csapatkapitányához is.
Szoboszlai egyébként már visszatért a klubcsapatához, amellyel gőzerővel készül a Manchester City elleni szombati FA-kupa-negyeddöntőre.
Nyitókép: KISBENEDEK ATTILA / AFP
***
Ezt is ajánljuk a témában
„Ne hagyjuk, hogy az ukránpárti ügynökök alakítsanak kormányt!” – szögezte le a miniszterelnök.

