„Legszebb élményeink közé tartoznak azok, amikor valakinek úgy segítettünk, hogy abban a másik örömét lelte. Különösen erős ez a vágy a huszonéves egyetemistákban, amikor a felsőoktatásba kerülve mindannyian meg akarjuk váltani a világot” – mondta az államtitkár.
„Közben persze arra is emlékszünk, hogy az ezt megelőző években, a felnőtté válás útján hányszor voltunk bizonytalanok, és voltak dolgok, amit a szüleinktől nem mertünk megkérdezni” – emlékeztetett, felhívva a figyelmet arra, hogy „szívesebben fordultunk volna korban hozzánk közelebb állókhoz. Azokhoz, akik nem sokkal járnak előttünk, de már átélték azt, ami bennünket foglalkoztatott”.
„Olyan programot hoztunk létre, amely keretében