„Bármit felveszek, ami megtetszik” – Szoboszlai a divatról beszélt, Beckhammel példálózott

„Szeretek jól kinézni, szép ruhákat hordani.”

Csaknem ötven tervező mutatja be legújabb kollekcióját október 10-én és 11-én a Várkert Bazárban a Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe elnevezésű divathéten.
A Design Terminál célja, hogy a fiatal tervezőknek bemutatkozási lehetőséget biztosítson, „a kulturális értékeket is hordozó esemény egyik célja a tervezők, mint vállalkozók segítése” – mondta Böszörményi-Nagy Gergely, a Design Terminál vezetője az eseményt beharangozó szerdai sajtótájékoztatón Budapesten. Idén a visegrádi négyek mellett Szerbia és Horvátország tervezői is bemutatkoznak. Az esemény jegyeladásából származó teljes bevétel az Ökumenikus Segélyszervezet munkáját támogatja. A rendezvény része a Gombold újra! tehetségkutató döntője is.