Történelmi döntést hozott a NOB, ennek minden magyar olimpikon örülhet

A hírt Fürjes Balázs, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság magyar tagja osztotta meg Facebook-oldalán.

Az idei Kékszalag-győztes kétárbocos katamaránon, a Fifty-Fiftyn vitorlázhattak csütörtökön londoni olimpikonok. A hajó legénysége így akart tisztelegni a sportolók teljesítménye előtt.
A az olimpiai bajnok Kozák Danuta, Szabó Gabriella, Dombi Rudolf és Kökény Roland kajakozók, valamint Cseh László és Jakabos Zsuzsanna úszók, Csernoviczki Éva cselgáncsozó és Berecz Zsombor vitorlázó is elfogadták a meghívást. A Fifty-Fifty eddig összesen 15 órát töltött a vízen, legénysége jelenleg újabb versenyekre készül.