„A romániai magyar közösségnek szüksége van a kritikusan gondolkodó, képzett emberekre” – jelentette ki Kelemen Hunor a nagyváradi képzési központ átadóján.
Éledezik a német gazdaság, pedig még csak ezután jön a példátlan, 500 milliárd eurós beruházási keret.
p
0
0
0
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 2 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Autofocus
2011. szeptember 23. 15:24
Na, végre egy tökös húzás. Azt hittem hogy ehhez is túl langyik lesznek. Elnézést attól aki szereti, de ritka semmilyen középszerű (értsd: áruházi liftekbe és fodrászvárókba való) zenét adtak elő olyan arckifejezéssel mint ha éppen most váltanák meg a világot.