Belga hétköznapok: négy embert megkéseltek Antwerpenben, egy embert pedig meglőttek Brüsszelben

A szemtanúk beszámolói szerint mintegy 80 ember vitatkozott az antwerpeni pályaudvar közelében található téren.

Az elkövető legalább három másik tinédzsert szintén megsebesített.
Késes támadás történt egy francia iskolában – számolt be róla a Sky News. Az információk szerint a támadásban egy diák meghalt. A rendőrség közölte, hogy a támadás a nyugat-franciaországi Nantes városában történt.
A támadót, aki a jelentések szerint egy 15 éves diák volt, a rendőrök kiérkezése előtt a tanárok tartóztatták fel – közölte a rendőrség szóvivője.
A rendőrség szerint egyelőre nincs jele terrorista indítéknak.
A francia BFM arról számolt be, hogy a megölt áldozat nő volt.
A portál szerint a támadó felment az iskola második emeletére, leszúrta az első szembejövő diákot, legalább három másik tinédzsert szintén megsebesített.
Ezt is ajánljuk a témában
A szemtanúk beszámolói szerint mintegy 80 ember vitatkozott az antwerpeni pályaudvar közelében található téren.
***