Biden elszólta magát: szerinte Netanjahunak „jöjjön Jézushoz” pillanatra van szüksége

2024. március 08. 21:31

Ez olyan találkozásra vagy pillanatra utal, amikor valaki nehéz, de pozitív és erőteljes felismerésen vagy jellem- vagy viselkedésváltozáson megy keresztül.

2024. március 08. 21:31

Nyitókép: JIM WATSON / AFP

***

Biden elnök közölte Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnökkel, hogy „jöjjön Jézushoz” pillanatra van szüksége a Gázai övezetben kialakult humanitárius helyzet megoldása kapcsán.

Vallási kontextuson kívül a „Jézushoz jönni” egy olyan találkozásra vagy pillanatra utal, amikor valaki nehéz, de pozitív és erőteljes felismerésen vagy jellem- vagy viselkedésváltozáson megy keresztül.

A 81 éves Biden a kínos megjegyzést Michael Bennet szenátorral is megosztotta és arra kérte, hogy tartsa titokban ezt az információt.

Azt mondtam neki: Te és én el fogunk jönni Jézushoz” 

– kezdte Biden, amikor egy segédje odarohant, hogy megakadályozza, hogy többet mondjon, „Uram!” felkiáltással és a fülébe súgva.

A szóváltást más őszinte megjegyzések követték a beszédet követően, például amikor Biden azt mondta Jerry Nadler képviselőnek, – miután az az elnök szellemi alkalmasságát méltatta – hogy néha azt kívánja, bárcsak kognitív zavarokkal küzdene.

 

 

Összesen 9 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
ördöngös pepecselés
2024. március 09. 06:18
remélem egyszer még felelni fognak egy új hágai bíróságon azok akik ezt az emberi roncsot hatalomban tartják
Válasz erre
4
0
survivor
2024. március 08. 23:52
Ki vezeti most az USAt ? Papiron akár ? Kanalas Maris ? M. Obama ? H, Clinton ?
Válasz erre
2
0
survivor
2024. március 08. 23:49
Netanjahu nem zsidó véletlenül ?;-))
Válasz erre
2
1
W23458
2024. március 08. 23:46
Netanjahunak (és a sleppjének) egy golyóra lenne szüksége a homloka közepébe. Már csak az segítene...
Válasz erre
2
5
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!