Mráz Ágoston Sámuel üzent Török Gábornak: Felháborító, határozottan visszautasítom, várjuk a bocsánatkérését!

Nem akárhonnan „reklámozták” a Mandiner műsorát.

A terrorszervezet így reagált az izraeli légicsapásokra.

A Hamász terrorcsoport a túszok kivégzésével fenyegetőzik, válaszul a Gázában végrehajtott izraeli csapásokra – közölte a Hamász egyik szóvivője a gázai Shehab hírügynökség szerint – tudósít a Times of Israel.
„Ettől az órától kezdve minden, az otthonuk biztonságában, figyelmeztetés nélkül elkövetett támadásra civil túszok kivégzésével fogunk válaszolni, amit videón és hangfelvételen is közvetíteni fogunk” – mondja a szóvivő, aki az Abu Obeida nevet használja.

A lap tudósítása szerint egy védelmi tisztviselő a Kneszet tagjainak elmondta, hogy nem jeleztek Gázában a civileknek előre, melyik házakat éri majd légi csapás.
Nyitókép: MAHMUD HAMS / AFP