Megpróbálom Lázár Jánost védeni

Az egyértelmű, hogy az elhasznált, már komposztnak se jó Menczer Tamást Lázárral próbálták felváltani. A kísérlet nem vált be.

Piotr Zgorzelski úgy véli, a kérdés az, hogy mi a fontosabb: néhány tógás transzvesztita vagy Lengyelország modernizációja?
Piotr Zgorzelski, a lengyel Szejm alelnöke arról beszélt saját gyártású műsorában, hogy a magyar kormányfő szerinte
– erről az Index ír.
Zgorzelski úgy látja, a lengyel kormány jelenleg ugyanazt csinálja, mint a magyar kormány: Brüsszelbe megy, hogy alkut kössön az Európai Bizottsággal. „Kedves Orbán Viktor megint magára haragította Lengyelországot,
ismét cserben hagytak bennünket.
Ezért még egyszer megkérdezem, hogy mi a fontosabb számunkra. Néhány tógás transzvesztita vagy Lengyelország modernizációja?” Zgorzelski azt is hangsúlyozta, hogy a megtakarítások keresését a kormánynak saját háza táján kéne kezdenie.
Fotó: Facebook