Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv

Kapitány István eltörölné a védett benzinárat, Panyi Szabolcs bebukott, az ukránok belátnak a Tiszába. Itt a Mesterterv legújabb adása.

Egy finn EP-képviselő több nyilvános adatot és nagyobb együttműködést sürgetett.
Bocsánatkérésre szólították fel az Egészségügyi Világszervezet vezetőjét az Európai Parlamentben tartott meghallgatáson, számol be az Euronews. A bírálatok szerint a WHO gyakran változtatott az ajánlásain, és túlzottan is egyes országok befolyása alá került.
„Arra kérném, kövesse Ursula von der Leyent, aki bocsánatot kért a hibákért. Talán az Egészségügyi Világszervezet is jobb teljesítményre lenne képes legközelebb. Nem a főtitkárról van szó és nem is a beosztottairól, hanem azokról az államokról, amelyek nem adnak elég hatáskört a szervezetnek” – mondta Peter Liese német EP-képviselő.

A főtitkár arra figyelmeztetett, hogy a vírus gyorsan terjed, ezért közös fellpésre van szükség a megállításához.
„Együtt kell dolgoznunk, hogy megtanuljuk a leckét a járvány után, és a világ többé ne legyen ennyire felkészületlen. Sokáig uralkodott a pánik és a nemtörődömség, ezért kiemelkedően fontos a felkészülés” – mondta a WHO főtitkára, Tedros Adhanom Ghebreyesus.
Egy finn EP-képviselő több nyilvános adatot és nagyobb együttműködést sürgetett.
(Euronews)
