Hátat fordítana az EU a Barátság vezetéknek

2023. május 15. 10:24

A Bloomberg információi szerint az Európai Unió arra készül, hogy formálisan is leállítsa az olajszállítást a Barátság vezetéken keresztül.

2023. május 15. 10:24
null

Az Európai Unió arra készül, hogy formálisan is leállítsa az olajszállítást a Barátság vezetéken keresztül Németország és Lengyelország felé –számol be erről a Bloomberg. Az amerikai gazdasági lap szerint a két ország már korábban közölte, hogy

nem vásárol orosz kőolajat, a lépés csak szimbolikus lenne.

Az uniós szankciók alól jelenleg Magyarország, Csehország és Szlovákia mentesül, akik a vezeték déli ágán kapják az olajat, és ez most sem változna. A javaslat az EU Oroszország elleni 11. szankciós csomagjának része lenne, mely tartalmazná azt a szabályozást, amely lehetővé tenné, hogy a Barátság vezetéken keresztül kazahsztáni olajat vásároljanak egyes tagállamok.

Összesen 151 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
fatman
2023. május 15. 22:31
ja, amerikai utasításra... köcsögök!
Válasz erre
2
0
LancelotDuLac
2023. május 15. 21:46
Fel akarták robbantani az ukránok a barátság kőolajvezetéket? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD seggfej Mandi ekkora kamut!!!!!!!!!!!!!! https://youtu.be/GAfMtI-EAq8
Válasz erre
1
3
hakos
2023. május 15. 20:38
Igen, inkább Indián és tengeren keresztül hozatják ugyanazt az olajat, mert úgy környezetkímélőbb és az ukránok sem tudnak transzportdíjat kérni érte.... :)
Válasz erre
1
0
amca
2023. május 15. 19:06
Igen az elmebetegság ,moschlék, állibsi ,LMBTQ, BLM szokás , Veszik az orosz enerdzsit, cak Indián keresztül. A neordgék betegre nevetik,meg betegre keresik magukat. A gázt 700%os áron adják. Erre mondjál a Krasznaja Plosaggyon: UUUUUUURRRRRRÁÁÁÁ:
Válasz erre
1
2
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!