Feszült hangulatban folynak az amerikai-iráni tárgyalások – Trump már a harcok folytatásával fenyegetőzik

Irán az atomprogram helyett Izrael és a Hezbollah közötti háború leállításáról akar tárgyalni az amerikaiakkal.

Nehéz időkben erős vezetőkre van szükség –írta a miniszterelnök.

Nehéz időkben erős vezetőkre van szükség. Gratulálok a nagy visszatéréshez Benjamin Netanjahu miniszterelnöknek, Magyarország barátjának! –írta Facebook-oldalán Orbán Viktor.
Nyitókép: Kobi Gideon / GPO / Handout / ANADOLU AGENCY / Anadolu Agency via AFP