Újabb felújításokat jelentett be a MÁV az egyik legforgalmasabb fővonalon

Július közepéig tartó munkálatok és módosított menetrend várja az utasokat.

Elbocsájtják az ottani dolgozóikat.

A Csíki Sör november elsejétől bezárja több magyarországi telephelyét is. A debreceni, győri és hódmezővásárhelyi központoknak a dolgozóit elbocsájtják. A döntést a csipszadó „robbanásszerű növekedésével”, a forint ingadozásával, valamit a sör jövedéki adójának növekedésével magyarázzák.
„Többéves működésünk során, első alkalommal történik meg, hogy lelkes, becsületes kollégáktól kell megválnunk. Őszintén sajnáljuk.
Több nap, mint kolbász”
– írta Facebook-oldalán a cég.
Nyitókép: Mandiner Archív