Sulyok Tamás nem a Fidesz köztársasági elnöke | REAKCIÓ Kurucz Dániellel és Kohán Mátyással (VIDEÓ)

„Sulyok Tamás úgy kezeli Magyar Pétert, mint egy joviális nagypapa az eléggé dinka unokáját”.

„Eddig tartott, hogy a cimboráitokkal össze-vissza handabandáztok következmények nélkül” – feljelentéssel fenyegette meg az államtitkárt a színész-aktivista.

Ahogy arról beszámoltunk, a minap Hoppál Péter, hogy nem készülnek kultúrharcra, de olyan szélsőségesek, mint NoÁr, biztos nem kapnak támogatást. Erre a kijelentésre NoÁr egy rövid videóüzenetben reagált.
A videóban noÁr kifejtette, hogy szerinte soha nem pályáztak állami támogatásra, ezért
„Eddig tartott, hogy a cimboráitokkal össze-vissza handabandáztok következmények nélkül” – fogalmazott NoÁr.
Majd hozzátette: „A Fidesz rendszerével szemben utcai anarchistának lenni menő”.
NoáR bejelentkezését az alábbiakban tekintheti meg:
Nyitófotó: Facebook