A japánok ismét kitakarították a stadiont – elmondták, miért teszik (VIDEÓ)

Azt is megmutatjuk, hogy az egyenlítő találatuk után mekkora ünneplés vette kezdetét a világ legforgalmasabb gyalogos-átkelőhelyén Tokióban.

Megtalálták az ugandai olimpiai csapattal Japánba érkezett súlyemelőt, aki pénteken tűnt el.

A 20 éves Julius Ssekitoleko szállodai szobájában hagyott írásos üzenetében annyit közölt: nem akar hazatérni, és a szigetországban kíván letelepedni.
Ssekitoleko az afrikai ország olimpiai küldöttségével egyetemben nem a fővárosban, hanem Izumisano városában szállt meg, ahol – mivel ketten is pozitív koronavírustesztet produkáltak – elkülönítették a csapatot. Az ugandaiakat azóta is naponta vetik alá Covid-vizsgálatnak, ám a pénteki tesztelésen a kilencfős sportolói delegációból Ssekitoleko nem jelent meg.
(MTI)
Fotó: MAKOTO KONDO / YOMIURI / THE YOMIURI SHIMBUN VIA AFP