Az ilyen esetek után közösen kell kiállnunk az erőszakkal szemben. Közösen ítéljük el az erőszak minden formáját és szolidaritást vállalunk mindenkivel, akit a kormányzati gyűlöletpolitika hatására fenyegetés ér!
Bősz Anett - országgyűlési képviselő, Demeter Márta - országgyűlési képviselő, Gurmai Zita - országgyűlési képviselő, Hohn Krisztina - országgyűlési képviselő, Kunhalmi Ágnes - országgyűlési képviselő, Potocskáné Kőrösi Anita - országgyűlési képviselő, Schmuck Erzsébet - országgyűlési képviselő, Szabó Tímea - országgyűlési képviselő, Szél Bernadett - országgyűlési képviselő, Vadai Ágnes - országgyűlési képviselő, Varga-Damm Andrea - országgyűlési képviselő”