Tiborcz István nyilatkozott a Financial Timesnak: „Vagyonos ember vagyok, de ez nem az, ami motivál"

„Azzal, hogy a miniszterelnök vejévé váltam, meg kellett tanulnom, hogy nem foglalkozhatok akármivel” – árulta el a lapnak Tiborcz.

A Mezőgazdasági Múzeumban 2017. március 18-án nyíló, új tavaszi kiállítás és játék egy képzeletbeli, tengermélyi utazásra hívja a látogatókat. Egy különleges tengeralattjáró utasaként sosem látott tengeri tájakat barangolnak be, miközben megtévesztő feladványok és furfangos fejtörők teszik próbára bátorságukat és ügyességüket.
A BŰVÖS ÓCEÁN – Titkos tengeri küldetés című kiállítás és játék 2017. március 18-tól április 30-ig látogatható a Vajdahunyadvárban. A kiállítás az f exhibition szervezésében valósul meg. A belépőjeggyel a múzeum összes állandó és időszaki kiállítása megtekinthető.
A rendezvénnyel kapcsolatban további információ itt olvasható.