A mozgalomról:
A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom olyan, mint egy nagy család, csak nekik nem a családfájuk közös, hanem a céljaik. Ugyanolyan hétköznapi emberek, mint Te vagy a szomszédod. Szívvel-lélekkel tesznek azért, hogy minél több önfeledt királyfi és királylány szaladgáljon a játszótéren, a parkban vagy épp a kertben, egyszóval körülöttünk: ott, ahol élünk, a Kárpát-medence szívében.
Egy egész mozgalmat szervezték legfőbb céljuk köré, hogy megszülessenek a kívánt, tervezett gyerekek. Azt szeretnék elérni, hogy a gyermekvállalás ne terhet és gondot jelentsen, hanem áldás és boldogság legyen, mert édesanyává és édesapává válni csodálatos dolog! Ezt éppen onnan tudják, mivel a csapatuk többsége is már családos és szeretik a gyerekeket!