Ezzel sincs semmi baj, mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy kedve tartja.
Csak ehhez nem kell asszisztálnia a komplett füredi szívkórháznak, ráadásul európai színvonalon. Nem kell vigyázzban állniuk orvosok, szakasszisztensek, ápolók, gyógytornászok, dietetikusok hadának, hogy a kedves lumpenproli, amint befejezték vele a délelőtti foglalkozásokat, kirohanjon a kricsmibe fröccsözni, meg elszívni egy doboz cigit.
Tessék szíves lenni hazamenni, és otthon, a szerető család körében feldobni a bocskort. Vagy ha annyira tetszik Füred és a rendelkezésre álló személyzet, viszont nem megy a buli pia meg dohány nélkül, akkor tessék szépen kicsengetni az ottlét minden költségét. Az utolsó rohadt fillérig!