„Nem baj, ha ÜTIK A Huthot, őt ez élteti” - Dezse-Zelenka Dóri | Hotel Lentulai

Dezse-Zelenka Dóri volt a Hotel Lentulai vendége.

Ha több hozzászólást szeretne olvasni, regisztráljon!
Csütörtök éjjeltől kisebb változások történtek a Mandiner kommentrendszerében, egyelőre próbaüzemben. Mostantól regisztrálatlan olvasóink számára csak a hozzászólások egy kisebb része jelenik meg az egyes cikkek alatt, a többi komment bejelentkezést követően válik láthatóvá. Az egyes kommentelők korábbi hozzászólásainak elolvasását szintén regisztrációhoz kötjük a jövőben.
A Mandiner továbbra is fontosnak tartja, hogy teret biztosítson a közéleti viták, az olvasói vélemények számára.