Magyar Péterhez is bejáratos a külföldi szolgálatokkal együttműködő Panyi

A Szijjártó Péter lehallgatásában segédkező Panyi Szabolcs Magyar Péterrel is kapcsolatban áll és három külföldi szolgálattal működik együtt.

A Nemzeti Adó-és Vámhivatal március 31-i nyilvántartása szerint ismét több mint tízmillió forintos adótartozást halmozott fel Gáspár Győző - írja a Velvet.
Ismét több mint tízmillió forintos adótartozást halmozott fel Gáspár Győző a Nemzeti Adó-és Vámhivatal március 31-i nyilvántartása szerint. Felesége, Bea asszony is szerepel a listán, valamint a Pa-Dö-Dő egyik tagja, Lang Györgyi és Földesi-Szabó László is.
Gáspár Győző és családja 2009 óta rendszeres szereplői az állami adóhatóság negyedévente kiadott, 180 napon túl tartozó, 10 millió forintot meghaladó csúcsadózók listájának.
