Trump megint rendezkedett a Közel-keleten: megmondta Netanjahunak, mit tegyen

Az amerikai elnök szerint Izrael túl messzire ment a bejrúti csapással, és Szíriának kellene fellépnie a Hezbollah ellen.

Európának hamarabb kellett volna ébrednie, hogy eldöntse, mit is akar Szíria és a kurdok ügyében.