Közeleg a vég: A Pride bukását ünnepli a brit sajtó

Egyre kevesebb pénz, támogató és résztvevő. A belső ellentétek és a csökkenő társadalmi támogatottság miatt nehéz helyzetbe kerültek a Pride szervezői Nyugaton.

Egyre kevesebb pénz, támogató és résztvevő. A belső ellentétek és a csökkenő társadalmi támogatottság miatt nehéz helyzetbe kerültek a Pride szervezői Nyugaton.
Charlie Peters 2023-as dokumentumfilmjének hatására országos vizsgálatot rendelt el Keir Starmer brit miniszterelnök, miután évtizedekig védtelenek voltak a szisztematikus nemi erőszak áldozatai, főként kiskorú fehér lányok. A GB News riporterével a sokáig lappangó jelenség okairól beszélgettünk.
Nem biztos, hogy az Egyesült Államok ellenzi a lépést.
Az Egyesült Királyság legerősebb politikai ereje eközben már tűkön ülve várja a Munkáspárt hanyatlását.
„Sok sikert, Kerkez Milos! Büszkék vagyunk!” – írta a miniszterelnök.
Az Egyesült Királyságban drámaian nő a fertőzöttek száma.
Bemutatjuk az Amerikai Egyesült Államok, az Egyesült Királyság, Ausztrália és Franciaország saját átláthatósági törvényét, melyek mind hasonlóak a magyarhoz.
A szigetország az EU-val karöltve darálná le az orosz háborús potenciált.
Aggódhat a két nagy párt.
Beavatkoznának a britek, miközben a németek és az olaszok is ellenzik az elkobzást.
Példátlanul fokozódik a szabad szólás elleni hatósági fellépés a nyugati világban – mondja Toby Young, a brit Lordok Házának tagja, a szólásszabadságért küzdő Free Speech Union vezetője.
A szombati tüntetés résztvevői Londonban amiatt emelték fel szavukat, hogy a brit legfelsőbb bíróság döntése szerint jogilag csak az tekinthető nőnek, aki biológiailag nőként született.
A többezer kilométer/óra sebesség elérésére képes hiperszonikus hajtóműveket manőverező robotrepülőgépekre szerelik majd fel.
A bíróság elítélte az életvédő aktivistát, az Egyesült Államokban aggódnak a brit szólásszabadságért.
A brit védelmi államtitkár felszólította a kormányt, hogy engedélyezzék az emberi jogok európai egyezményétől való eltérést az Ukrajnába küldött katonák védelme és Oroszország elrettentése érdekében.
Az Egyesült Királyságban szigorítottak a nemváltoztatással kapcsolatos adminisztráción, a páciensek biztonsága érdekében ezentúl nem engedélyezik a kiskorúaknak az egészségbiztosítási szám megváltoztatását.
És sikerült, menedékjogot kapott.
A hatóságok „nem tudják", mi lehetett az indíték, hiába találtak a férfinél egy al-Kaida kézikönyvet.
Keir Starmer a Financial Times-nak adott interjúban reagált Elon Musk támadásaira is.
Tavaly az első három negyedévben több mint 15 ezren szereltek le a brit hadseregből. A toborzási válság és a menekülési hullám elsősorban az alacsony béreknek köszönhető.