„Mondanám, hogy valahol vicces volt, ahogy tegnap Belpest és a Momentum elnöksége egy emberként kezdett el egy háborús bűncselekménnyekkel vádolható, zavarodott zsoldosvezérnek drukkolni, de aki mókásnak találja, hogy a körúton belüli éttermiség egész álló nap Prigozsinnak, és az általa vezetett, kegyetlenkedéseikről elhíresült Wagnernek szurkolt, hogy felállva tapsolták, hogy extázisba kerülve közvetítették az eseményeket, az finoman szólva sem teljesen komplett.
Egészen rémisztő, hogy a baloldali nyilvánosság jeles képviselői attól pisiltek maguk alá, hogy brutális, se Istent se embert nem ismerő, szedett-vetett, börtönviselt zsoldosok kerülhetnek egy atomhatalom élére.