Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Mi lesz így a demokráciával?

„A minap derült ki, hogy a Fehér Házat kordon védi. Most megtudtuk, a Downing Street is kerítéssel (kordon!) van elzárva.
Mi lesz így a demokráciával?
A Szurovecz Illés meg a többi szúnyogcsődör nem mehet csak úgy oda interjúzni? A Fábián Tonyó a festett hajával nem baszogathatja kedvére a brit miniszterelnököt (sem)?
Ez felfoghatatlan”
Nyitókép: JUSTIN TALLIS / AFP